نرده استیل چیست

قبل از توضیح نرده استیل لازم است در مورد شرکت و نحوه فعالیت ما توضیحات مختصری را بدانید شرکت یاسین استیل در مشهد به دلیل مرکزیت دفتر فروش و نمایشگاه به بخش های شمالی و جنوبی در مشهد اشراف بسیار زیادی دارد و شما با اولین تماس خود با مجموعه یاسین استیل میتوانید استعلام و سوالات خود را از کارشناسان ما بپرسید نکته ای دیگری که وجود دارد این است که تعداد کارشناسان فنی برای مراجعه حضوری در منطقه پروژه شما به تعدادی است که سریع ترین زمان را در پیگیری پروژه شما در سطح استان مشهد دارد.

خدمات ما محدود در مشهد نیست و ما برای اجرای نرده و الباقی محصولات در سراسر ایران میتوانیم فعالیت خود را با کیفیت با انجام دهیم.

نرده استیل یکی از مدل های نرده می باشد که به علت زیبایی که در طراحی و قوام خود در برابر رطوبت و موارد آب و هوایی و اکسید شدن بودن استیل بهترین جایگزین برای نرده های سبک کلاسیک بوده است.

نرده های استیل در شکل و طرح های متفاوتی دارند که بر اساس ظاهر داخلی و شکل نمای ساختمانی میتوان از نوع های مختلف آن استفاده کنید.

نرده استیل برای حفاظت از ایمنی اشخاصی که در حالت رفتو آمد از پله هستند می باشد و در کنار دیوار ها یا روی سنگ پله اجرا می شود.

نرده استیل اکسید یا زنگ زده نمیشود و خصوصیات بسیار عالی دارد که قابلیت فرم دهی بالای دارد و میتوانید در طرح ها و شکل های مختلفی آنها را طراحی کرد.

آلیاژ این نوع نرده ها در پایه آهن و مقداری هم کروم است آهن های استفاده شده در تولید این نوع نرده دارای معایبی می باشد که با مخلوط کروم و آهن فلزی به نام استیل به دست می آید که مقاومت نرده استیل بسیار بالا میرود و خوردگی پیدا نمیکند.

نرده استیل در اصفهان

در امروزه نرده استیل کاربرد و تنوع آن گسترش پیدا کرده است که از نظر آلیاژ نرده میتوان به دو مدل نرده های 201 و نرده استیل 304 تقسیم شوند و مورد استفاده قرار میگیرد.

شیشه و نرده استیل را مدل دار در نظر میگیرند تا از وجود اثر انگشت جلوگیری شود نرده استیل از نظر تولید به چند دسته بندی تفکیک میشود که دارای معایب و مزایای می باشد.

در نصب این نوع نرده ها به ابزار های مثل اره برقی آهن آلات و دریل برقی و دستگاه پرچ و ... لازم است.

تنوع بالا در رنگ و مدل های نرده استیل بسیار زیاد می باشد و طبعا اون نرده استیل میتواند قیمت های متفاوتی را داشته باشد که برای هر شخص قدرت خرید وجد داشته باشد.

انواع نرده استیل

در خانه های مدرن برای زیبای و رنگ بهتر منزل از یراق آلاتی مانند نرده استیل استفاده میشود.

یکی از مهمترین نکته های خرید نرده استیل محکم بودن و امن بودن آن می باشد ممکن است شما برای نرده های بالکن خود از جنس محکمتر و مقاوم تری بخواهید استفاده کنید.

قاعدتا اگر از نرده استیل 304 به جای نرده های 201 استفاده کنید بهتر است قیمت در نرده استیل های مختلف متفاوت می باشد.

انواع نرده استیل نرده های سفارشی و نوعی از نرده استیل که هیچ مدل بخصوصی ندارد مثل نرده های اتوبوس های حمل و نقل BRT می مانند در خصوص درخواست کردن انواع نرده استیل شما میتوانید توسط بخش تماس با ما در ارتباط باشید.

خدمات

-------------------------------------

آخرین پروژه ها

-------------

--------------

----------------

------------

----------------

شماره تماس

شماره تماس : ---

ایمیل : info@yassinsteel.ir
آدرس : مشهد بلواز جانبازان ساختمان زرین جنب افق کوروش واحد 2

لینک های مرتبط

تمامی حقوق این سایت متعلق به یاسین استیل میباشد.

طراحی و اجرا: ارتباط گستران پویا